ساعت ۳:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱۳   کلمات کلیدی: دختران متفکر

دختران متفکر بخوانند

بر اساس آخرین تحقیقاتی که بر روی موش های آزمایشگاهی پسران یعنی همان دختر خانم ها انجام دادم به نتایج شگرفی دست یافتم که نشان دهنده بی عقل بودن پسران است،طبق این آمار اکثر پسران به دوست خود پیشنهاد ازدواج میدن اما در حقیقت آنان می خواهند شخصیت اصلی شما را در یابند زیرا شما تنها نفری نیستید که در مقابل این پیشنهاد قرار گرفته اید،پسر ها برای انتخاب همسری مناسب به دنبال کسی هستند که عاری از هر گونه دوستی خیابونی بوده باشد و این در حالی است که خود با ده نفر دوست است و به قول خودش مخشو زده،

دیگه نمیتونم کتابی بگم آخه احمق جون وقتی تو مخ میزنی دیگه نمیگی ده تا پسر دیگه مخ ده تا دختر دیگه رو میزنن اگه این جوری باشه یا باید منتظر این باشیم که نسل ایرانی با این افکار قدیمی از بین بره یا این که دیگه کسی مخ نزنه اما یه راه میمونه واسه گرفتن مچ پسرا اونم اینه که ما هم به دنبال همسری باشیم که تا حالا با کسی نبوده باشه و اگه این جوری بشه دیگه پسری نمیتونه به دختری حتی پیشنهاد دوستی بده اما متاسفانه از اون جایی که دخترا خیلی احساساتی هستن کار کردن رو این مساله خیلی زمان میبره تا حالا فکر کردی که چرا تو بازی عشق این پسرا هستن که پیروز میدون میشن؟ چون خیلی زبون بازن این حرفا واسه اونایی که زندگیشونو دوست دارن ارزش داره یکیش خود من! من به عنوان یه دختر میتونم بگم هیچ پسری لیاقت دوستی با منو نداره!!!!!

شاید بخندیدو بگید که اوشکولم ولی فقط کافیه با یه خط یا یه آی دی دیگه دوستتونو که میگفت واست میمیره و بی تو هرگز با تو عمری رو امتحان کنید!!!! از ما گفتن بود.


عشق چیست؟
ساعت ٢:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۸   کلمات کلیدی: عشق ،لیلی و مجنون

عشق

کلمه مقدسی است که جز در هوای ملکوتی نمی توان آن را بیابی عشق حقیقی را ستایش کن،نه بدل آن را روی زمین!تویی که عنوان عشق را بهت نست دادند و حالا که عشق شده ای طلا را خرج مطلا نکن! مساله عشق را از دوست داشتن های کوچک زمینی جدا کن و بدان دوست داشتن تنها قسمتی از عشق است،نه سحرو جادو. عاشقانه زندگی کن وبه یاد داشته باش که تو مخلوق خود عشقی! پس رفتاری در خور عشق او نه در خور عشق خودت داشته باشکاش می دانستم این سودای دل آهش کجاست؟ عشق لیلی، گور مجنون،بیستون ،فرهادش کجاست؟ شب مستی، بامدادش جز خماری بیش نیست.تو بگو مزار قلب پاره پاره در کجاست؟