دست در جیبت کن...جیب راستت.

ســــــــــــــــلام  

خیلی ممنونم از دوستانی که پست قبلمو تا اخر نخوندن و این همه زحمت کشیدن و کامنت گذاشتن.حتما جبران میکنم.....

خب میرم سراغ آپ امروزم ک یکی از کارای خودمه.

شمارو ب خدا قسم میدم...بخونید بعد کامنت بذارید.زشته ب خدا...دوست دارید باهاتون ی همچین رفتاری شه؟؟؟متفکر

بیخیال....فرشته

مینویسم توبخوان

روز ها از پی هم میگذرند...

بی انکه مرا خبرکنند...بی انکه بگویند کی ب پایان خواهند رسید...راستی ته دنیا کجاست؟

اصلا مگر کسی توانسته است ان را ببیند؟ چه سوال ابلهانه ای! میبینی؟ خودم میخندم به انچه که بدون فکر گفته ام...این روزها...این روزها میروند.

روزهای پرتکراری که بعضی اوقات فکرمیکنم دران ماندن چه فایده ای دارد؟

میخواهم بنویسم تا دیگر غصه هایم را درون قلبم نگه ندارم.

صبح بلند میشویم وهر روز وهرروز به کارهایی میپردازیم که از نظرخودمان بسیار مهم است.

پس خودمان چه میشویم؟ چه چیزی مهم تر ازاین ک بگوییم وجودمان واقعی ست؟؟

همه چیز حقیقت است...چشمانت را باز کن وخوب تماشاکن...تمام لحظات دارند سپری میشوند ومن...

دلم میخواهد روزی بیاید که دیگر از صبح تاشب به فکر این نباشم که اگر فلان کار را انجام ندهم چه خواهد شد.دوست دارم این ترس ودلهره ازمن به دور باشد.

وقتی از بیرون ب خودم نگاه میکنم موجودی ضعیف را میبینم که فقط میتواند حرکت کند...خب مورچه هم ک همین کار را میکند...پس چرا شاد است؟؟

ب من نگاه کن,این من هستم ک از خانه اسکلتی خود خسته شده ام ودوست دارم ان را کمتر از دیناری بفروشم و دیگر نباشم...راستی اگر خریداری برایتان بود میتوانستید به اختیارخود ترک دنیا کنید این کار را میکردید؟

با من ب رویا ها بیا...بگذار فکر کنیم خریداری پیدا شده وما رفتیم..دستانت را ب من بده...نگاه کن که چقدر اهسته قدم هایت را درمیان ابرها گذاشته ای مراقب خودت باش پایت را روی ابری گذاشته ای که کمی تیره است.

همراهش نرو...نرو...بیا این جا ک در زیبایی وجود دارد..ببین این در قفل شده است...چرا؟؟؟ تومیدانی؟دست در جیبت بگذارشاید کلید در جیبت باشد..آن جیب نه...جیب راستت را میگویم...ان جا بود؟

دیدی پیدایش کردی؟ در را بازکن و داخل شو..استفاده کن از ان چه در اختیارت گذاشته اند از این چیزها لذت ببر چون روزی ممکن است.....هیچی فقط لذت ببر..

تویی وخودت! دونفرک برای رسیدن به خوبی ها یا بهتر است بگوییم برای خواستن خوبی ها باید دست در جیب خود کنند...دست در جیب راست خود...

باران.

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچک » بخش تصاویر زیباسازی » سری چهارم www.pichak.net کلیک کنید

 

 

/ 41 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ALONE

سلام خوبی؟ آپم[دلقک]

فائزه

سلام عزیزم[لبخند]خییلی خوب بود اما همه ی غم دنیا اومد تودلم [خداحافظ][تایید][ماچ]

h@n!e

salaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!asisaaaaaaaaaaaaaaaaaam! khubi?!!! dd belakhare sar zadam!! beruzam khanumi!

مسافر تنها

در حضور خار ها هم میشود یک یاس بود / در هیاهوی مترسک ها پر از احساس بود میشود حتی برای دیدن پروانه ها / شیشه های مات یک متروکه را الماس بود کاش میشد ، حرفی از کاش میشد هم نبود / هرچه بود احساس بود و عشق بود و یاس بود[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] شبت بخیر عزیزم[لبخند]

مسافر تنها

اگرچه نزد شما تشنه ی سخن بودم، کسی که حرف دلش را نگفت؛ من بودم...[ناراحت] دلم برای خودم تنگ میشود آری همیشه بی خبر از حال خویشتن بودم... نشد جواب بگیرم سلامهایت را هرآنچه شیفته تر از پی شدن بودم چگونه شرح دهم عمق خستگیها را؟ اشاره ای کنم انگار...کوهکن بودم من آن زلال پرستم در آن آبگند زمان که فکر صافی آبی چنین لجن بودم غریب بودم و گشتم غریبتر اما دلم خوش است که در غربت وطن بودم. [پلک] به حد نهایت دلم گرفته...آپم[قلب] شبت بخیر

مسافر تنها

چه بسا سجده به خاکیم، ولی کج نظریم و به تن جامه ی زهدی و به راه دگریم چه بسا پنجره ی خانه ی مان باز، ولی آید از کوچه تمنای دلی، کور و کریم و گرفتیم گهی نقش نماینده ی حق ای دریغا که خود از راه خدا بر حذریم گرچه عمریست شدیم واعظ هر خوب و بدی لیک با کرده ی خود راه به بیراهه بریم ز تعصب بشکستیم صُراحی شراب در پس پرده می از باده فروشان بخریم! چو حریمی نشناسیم کنیم پرده دری و صد افسوس به ظاهر به دعای سحریم پند و اندرز بدادیم به هر رهگذری ناصحیم و سر تزویر و ریا بی ثمریم و چه خوش گفت علی(ع)، نیست مجازاتِ کسی که گناهی کند، از توبه ی او بیخبریم لیک "مدهوش" مگیر عیب ز هر بی هنری که خود "اندر خم یک کوچه" و بس بی هنریم[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

امیر

سلام خوبی دیگه پیش ما نمیایی؟؟؟چراااا !!

ندا

سلام باران جان ج وب قشنكي داري ب من سر ميزني نظرتو بدي؟ راشتي دوش داشتي بلينك مارو اسمم هس شايد براي تو